بسم الله الرحمن الرحیم

پنج شنبه ٢٢ آذر ١٣٩٧
صفحه اصلي > آرشيو اخبار 
عنوان

 

  
آرشيو اخبار
 


قرائت دعای شریف کمیل در منزل "شهید سید نورخدا موسوی"
به مناسبت آسمانی شدن شهید زنده، "سید نورخدا موسوی" ، جمعی از اساتید دانشگاه علوم پزشکی با حضور گرم خود در منزل شهید و قرائت دعای روح بخش کمیل، یاد و خاطره آن مرد حق را گرامی داشته و به خانواده ایشان تسلی دادند.
 سه شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دوره معرفت افزایی ( دانش افزایی ) اساتید دانشگاه علوم پزشکی لرستان در آذر ماه سال 97
دوره معرفت افزایی ( دانش افزایی ) اساتید دانشگاه علوم پزشکی لرستان با حضور حدود 30 نفر از اعضای هیئت علمی علوم پایه و بالینی، با عنوان اندیشه سیاسی 1 (نظام دینی و ولایت فقیه) در 14 ام آذر ماه برگزار شد.
 سه شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری هشتمین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 6 آذر ماه در مجتمع کمالوند
هشتمین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 6 آذر ماه در مجتمع کمالوند رآس ساعت 10 برگزار شد . این جلسه که آخرین جلسه برگزاری سلسله نشست های حلقه های معرفت این دوره بود به صورت گفتمان آزاد دانشجویی با موضوع " دستاوردهای انقلاب" برگزار گردید، در این گفتمان جناب آقای دکتر کوشکی به عنوان کارشناس حضور داشتند.
 دوشنبه ١٢ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری هفتمین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 29 آبان ماه در کمالوند
هفتمین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 29 آبان در کمالوند رآس ساعت 10به صورت جلسه مشترک بین همه شرکت کننده های ساعت فرهنگی برگزار گردید.
 دوشنبه ١٢ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری ششمین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 22 آبان ماه در مجتمع کمالوند
ششمین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 22 آبان در مجتمع کمالوند رآس ساعت به طور همزمان در قالب 6 کلاس و یک کارگاه به برگزار شد.
 دوشنبه ١٢ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری پنجمین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 15 آبان ماه در مجتمع کمالوند
پنجمین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 15 آبان ماه در مجتمع کمالوند رآس ساعت 10 در قالب 5 کلاس و یک کارگاه برگزار شد که 5 کلاس ها با موضوع های احکام پزشکی، مهارتهای زندگی ،دین مداری و به سوی خوشبختی ویژه خواهران و برادران به صورت مجزا برگزار شد.
 دوشنبه ١٢ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
جشن بزرگ میلاد پیامبر اکرم (ص) و رئیس مذهب جعفری ، امام جعفر صادق (ع) مورخ 5 آذر ماه 97 در سالن همایش جهاد کشاورزی استان لرستان برگزار شد.
جشن بزرگ میلاد پیامبر اکرم (ص) و رئیس مذهب جعفری ، امام جعفر صادق (ع) مورخ 5 آذر ماه 97 در سالن همایش جهاد کشاورزی استان لرستان برگزار شد. این جشن به همت دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان و همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی برگزار شد .
 دوشنبه ١٢ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیاده روی نمادین جاماندگان اربعین حسینی در مجتمع پردیس دانشگاهی آیت اله کمالوند در تاریخ 6 آبان 97
پیاده روی نمادین جاماندگان اربعین حسینی در مجتمع پردیس دانشگاهی آیت اله کمالوند در تاریخ 6 آبان 97 عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) در آستانه چهلمین روز از شهادت آن حضرت، به نیت پیاده روی اربعین با حضور گرم خود، حس وصف ناپذیر پیاده روی را با طی مسیر دانشکده پزشکی تا مسجد الزهرا در وجود خود صیقل دادند.
 شنبه ١٠ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه جدالورودها ویژه دانشجویان ترم اول دانشگاه علوم پزشکی به همت دفترنهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مورخ 28الی 30مهر برگزار گردید.
برنامه جدالورودها ویژه دانشجویان ترم اول دانشگاه علوم پزشکی به همت دفترنهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مورخ 28الی 30مهر برگزار گردید.این برنامه که با پذیرش 3 گروه از دانشجویان(گروه اول:دانشجویان خانم مجتمع گلدشت مورخ 28الی29مهر/گروه دوم:دانشجویان خانم مجتمع کمالوند مورخ 29الی 30مهرماه/گروه سوم:دانشجویان آقا مورخ 30مهر)در دهکده مقاومت برپاگردید.
 شنبه ١٠ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری سومین جلسه هیئت مدیره صندوق خیریه کرامت در سال 97
در تاریخ 22/8/97 سومین جلسه صندوق خیریه کرامت با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و اعضاء هیئت مدیره در سالن جلسات دفتر نهاد برگزار گردید.
 دوشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری سومین جلسه هیئت مذهبی اساتید دانشگاه در سال 97
در تاریخ 19 ام آبان ماه، سومین جلسه هیئت مذهبی اساتید در سال 97 با حضور مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه، مدیر اجرایی هیئت و سایر اعضای هیئت مذهبی اساتید در سالن جلسات دفتر نهاد برگزار گردید.
 دوشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار اعضای هیئت علمی دانشکده پرستاری و مامایی با مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه، در 15ام آبان ماه 97
در 15 ام آبان 97، مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی لرستان با حضور در جمع اساتید دانشکده پرستاری و مامایی، با آن ها دیدار وگفتگوکرد. در این نشست صمیمی، حجت الاسلام مرادیان ضمن معرفی یک ایدئولوژی برای مواجهه با جنگ نرم و فشارهای روانی که از سوی دشمنان علیه ملت ما تحمیل می شود، به وظایف خطیری که اساتید در تربیت نسل جوان دارند، پرداخت.
 دوشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار اعضای هیئت علمی دانشکده پیراپزشکی با مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه، در 7 ام آبان ماه 97
با هماهنگی دفتر هم اندیشی اساتید، در مورخ 7 ام آبان ماه 97، مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان در دانشکده پیراپزشکی حضور یافت و با اعضای هیئت علمی آن دانشکده دیدار کرد. در این دیدار صمیمی، حجت الاسلام مرادیان به ارائه یک چهارچوب برای مواجهه با جنگ نرم و فشارهای روانی که از سوی دشمنان علیه ملت ما تحمیل می شود پرداخت.
 دوشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری چهارمین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 1 آبان ماه در مجتمع کمالوند
چهارمین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 1 آبان ماه در مجتمع کمالوند رآس ساعت 10 در قالب 6 کلاس و یک کارگاه برگزار شد که 5 کلاس ها طبق روال هفته های قبل و یک کلاس جدید با موضوع "پرسش و پاسخ دانشجویی" با حضور حاج آقا مرادیان مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه برگزار گردید.
 دوشنبه ٧ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری سومین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان( مجتمع کمالوند) در تاریخ 97/7/24
جلسه ی گفتمان آزاد دانشجویی با موضوع "آیا پیوستن ایران به fatf درست است یا خیر؟" با حضور حاج آقا مرادیان مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه برگزار گردید، در ابتدای گفتمان یکی از دانشجویان به ارائه مطالبی پیرامون fatf و دلایل دولت برای تصویب پرداخت، سپس دانشجویان موافق و مخالف نظرات خود را در این زمینه و فواید و ضررهای که میتواند به دنبال داشته باشد بیان نمودند در پایان حاج آقا مرادیان کارشناس این گفتمان با جمع بندی مسائل مطرح شده جلسه را به پایان رساندند.
 دوشنبه ٧ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دومین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان( مجتمع کمالوند) در تاریخ 17/7/97
دومین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان( مجتمع کمالوند) در تاریخ 17/7/97 تشکیل شد.
 دوشنبه ٧ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اولین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان( مجتمع کمالوند) در تاریخ 10/7/97 تشکیل شد.
نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 10/7/97 روز سه شنبه رآس ساعت 10 الی 12 در 6 کلاس با 6 موضوع متفاوت به طور همزمان تشکیل جلسه داد که 5 جلسه به صورت کلاسی(موضوع ثابت) و یک جلسه با موضوع آزاد برگزار شد.
 دوشنبه ٧ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
چهارمین جلسه « مجمع علمی - فرهنگی » فعالین دانشگاه علوم پزشکی لرستان
چهارمین جلسه « مجمع علمی – فرهنگی » فعالین دانشگاه علوم پزشکی در روز دوشنبه مورخ 9/7/97 با حضور حاج آقا مرادیان مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه و دکتر شیخیان معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه برگزار شد .
 شنبه ٥ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>