جمعه ٠٢ فروردين ١٣٩٨
لینکها و کانون ها

 

  
اخبار > برگزاری دوره معرفت افزایی ( دانش افزایی ) اساتید دانشگاه علوم پزشکی لرستان درتیر ماه سال 96
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دوره معرفت افزایی ( دانش افزایی ) اساتید دانشگاه علوم پزشکی لرستان درتیر ماه سال 96

دوره معرفت افزایی ( دانش افزایی ) اساتید دانشگاه علوم پزشکی لرستان با حضور 75نفر از اعضای هیئت علمی علوم پایه و بالینی، با عناوین اخلاق علمی و حرفه ای  و اندیشه سیاسی از تاریخ 96/4/11 لغایت 96/4/14 برگزار گردید.

در آئین افتتاحیه دوره که در تاریخ 96/4/11 با حضور رئیس دانشگاه، معاونین، مسئول و معاون دفتر نهاد رهبری، مدرسین دوره و جمعی از اساتید دانشگاه برگزار شد، دکتر ساکی رئیس دانشگاه ضمن خیر مقدم، به تبیین جایگاه اندیشه در فرهنگ اسلامی پرداختند.

در ادامه حجت الاسلام مرادیان مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه بعد از ایراد سخنانی در خصوص تکلیف الهی اساتید در راه تربیت اسلامی دانشجویان، برنامه های این دوره از طرح را بیان کردند.

دوره معرفت افزایی اساتید به همت دفتر هم اندیشی استادان با مشارکت 75 نفر از اعضای هیئت علمی علوم پایه و بالینی در قالب 3 کلاس با عناوین اخلاق علمی و حرفه ای 1 و اندیشه سیاسی 2 و با تدریس اساتید برجسته کشوری، حجت الاسلام و المسلمین دکتر آل بویه، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسینی قلعه بهمن و دکتر هادی آجیلی برگزار گردید.

علاوه بر مولفه های آموزشی، در اسنای برگزاری دوره، برنامه های فرهنگی ویژه اساتید شرکت کننده نیز دایر بود.

نشست صمیمی با حجت الاسلام و المسلمین مبلغی نماینده محترم مجلس خبرگان رهبری، دیدار با خانواده شهدا، برپایی نمایشگاه عکس از فعالیت های دفتر هم اندیشی و بسیج جامعه پزشکی و همینطور نمایشگاه عکس و زندگی نامه شهدای خانواده بسیج جامعه پزشکی، برگزاری مسابقات علمی از دروس تدریس شده و از نمایشگاه عکس زندگی نامه شهدا و همچنین برپایی نمایشگاه کتاب با تخفیف ویژه از جمله برنامه های فرهنگی این دوره بود.

قابل ذکر است که جلسه اختتامیه در روز چهارشنبه مورخ 96/4/14 برگزار شد.

در آیین نامه اختتامیه، نمایندگانی از هر کلاس به بیان دیدگاه های خود در خصوص کیفیت برگزاری دوره پرداختند. در ادامه با تقدیر از مدرسین و برگزیدگان مسابقات و مشاهده کلیپی از کل دوره، عکس یادگاری برای ثبت خاطره دوره ضیافت اندیشه 96 با حضور شرکت کنندگان و مدرسین گرفته شد.

 


١٠:٤٦ - يکشنبه ١٨ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٥٢٥٠٠٣    /    تعداد نمایش : ٥٠١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج