يکشنبه ٠٤ فروردين ١٣٩٨
لینکها و کانون ها

 

  
اخبار > برگزاری سومین جلسه شورای مشورتی اساتید در مورخ 6 دی 96
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری سومین جلسه شورای مشورتی اساتید در مورخ 6 دی 96

سومین جلسه شورای مشورتی اساتید در روز چهار شنبه مورخ ششم دی ماه 96 با حضور حاج آقای مرادیان، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر محمدرضا ناظر دبیر شورای مشورتی اساتید و دیگر اعضاء در دفتر نهاد رهبری برگزار شد.

در ابتدای جلسه ، آقای دکتر ناظر دبیر شورای مشورتی اساتید، ضمن خوش آمدگویی به بیان مختصری از دستور کار جلسه پرداختند. سپس حاج آقا مرادیان پس از تبریک ولادت با سعادت امام حسن عسکری (ع) و بیان حدیثی از ایشان در باب ثواب فراوانی ذکر و یاد خدا فرمودند: "جلسات شورای مشورتی اساتید نباید بدون ثمر باشد و به همین دلیل از اعضای محترم انتظار می رود تا با آمادگی لازم حضور یافته و به طرح پیشنهادات و راهکارها بپردازند".

در ادامه ایشان از اعضای شرکت کننده خواستند تا نظرات خود را در خصوص دستور کار جلسه که: " همفکری در خصوص کیفیت برگزاری نشست هم اندیشی با موضوع مشارکت دانشگاه علوم پزشکی و اعضای هیئت علمی در اشتغالزايي استان بود"، بیان نمایند.

اهم پیشنهادات ارائه شده از سوی اعضای شرکت کننده شامل:

-         تمرکز بر بسته های تحول آموزش پزشکی که در اختیار معاونت آموزشی دانشگاه قرار دارد ،  چرا که از اهداف برنامه هزاره سوم، خلاقیت و کارآفرینی و تربیت نیروهای مدیر در دانشگاه است.

- تشکیل جلسات داخلی در دانشکده ها برای ارائه ایده ها و طرح های کاربردی، به این صورت که هر یک از اعضای جلسه شورای مشورتی به نمایندگی از این جمع، جلسه حضوری با همکاران خود در دانشکده ها برگزار کنند و طرح های پیشنهادی خود را در قالب فرمی که به همین منظور از طرف دفتر هم اندیشی در اختیار آن ها قرار می گیرد ارائه دهند.

- برگزاری جلسات حضوری کاربردی با اعضای شورای مشورتی،  به طور منظم و پیوسته

-         تشکیل کارگروه مرکب از 6-5 نفر از اعضای هیئت علمی صاحب ایده که بعضا طرح های اشتغالزایی هم داشتند و بدون در نظر گرفتن منافع شخصی ، به عنوان اعضای اصلی و نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی در نشست با مسئولین استانی

-         و...

· این جلسه حدود 2 ساعت به طول انجامید و پس از جمع بندی مباحث، مصوبات تدوین و به ایمیل اعضا ارسال شد.

 

 

 

 


١٠:٤٦ - سه شنبه ١٢ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٥٣٣٦٤١    /    تعداد نمایش : ٤٤٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج