يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨
لینکها و کانون ها

 

  
اخبار > برگزاری هشتمین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 24و 25 اردیبهشت در دو مجتمع گلدشت و کمالوند
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری هشتمین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 24و 25 اردیبهشت در دو مجتمع گلدشت و کمالوند

هشتمین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 24 و 25 اردیبهشت در دو مجتمع گلدشت و کمالوند رآس ساعت 10 در قالب 8 کلاس و دو کارگاه برگزار شد .

این جلسه که آخرین جلسه برگزاری سلسله نشست های حلقه های معرفت این دوره بود اساتید به جمع بندی موضوعات ارائه شده در کلاس ها پرداختند و دو کارگاه با موضوعات "شادی در اسلام " و "روابط دختر و پسر"  با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مرادی و دکتر ویسکرمی  برگزار گردید.

در کارگاه "شادی در اسلام"  حاج آقا مرادی بیان کردند  که شادی و نشاط یکی از نیازهای روحی و فطری انسان است که در بسیاری از جنبه های حیاتی انسان نقش موثری ایفا می کند و ایشان در ادامه با اشاره به اینکه دین اسلام که به تمامی نیازهای روحی و جسمی انسان توجه داشته گفتند که اسلام این موضوع را نیز مورد توجه قرار داده است و وجود آیات متعدد در قرآن کریم، سخنان پیامبر(ص) و احادیث و روایات حاکی از اهمیت موضوع شادی در اسلام است.

در کارگاه دیگر دکتر ویسکرمی به " روابط دختر و پسر "  پرداختند ، ایشان با اشاره به مشکلات روابط نادرست، احادیثی در این زمینه بیان کردند و راهکارهای برای روابط سالم به خصوص در عرصه دانشگاه بیان کردند و در نهایت با جواب دادن به سوالاتی که دانشجویان شرکت کننده در جلسه پرسیدند بحث را به اتمام رساندند.

در آخر با دادن فرم نظرسنجی به شرکت کننده ها، سلسله جلسات حلقه های معرفت در این دوره  به پایان رسید.١١:٠٦ - شنبه ٥ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٥٤٤٠٠٦    /    تعداد نمایش : ١٠٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج