يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨
لینکها و کانون ها

 

  
اخبار > دیدار اعضای هیئت علمی دانشکده پیراپزشکی با مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه، در 7 ام آبان ماه 97
 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار اعضای هیئت علمی دانشکده پیراپزشکی با مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه، در 7 ام آبان ماه 97

با هماهنگی دفتر هم اندیشی اساتید، در مورخ 7 ام آبان ماه 97، مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان در دانشکده پیراپزشکی حضور یافت و با اعضای هیئت علمی آن دانشکده دیدار کرد.

در این دیدار صمیمی، حجت الاسلام مرادیان به ارائه یک چهارچوب برای  مواجهه با جنگ نرم و فشارهای روانی که از سوی دشمنان علیه ملت ما تحمیل می شود پرداخت.

وی با اشاره به آیات پایانی سوره بقره و داستان نبرد طالوت و جالوت، گفت : باید  باور کنیم که در همه حال و در سختی ها، خدا همواره نصرتش را شامل مومنان انقلابی می دارد. لذا انقلابی ماندن سخت تر از انقلاب کردن است.

حجت الاسلام مرادیان، رویکرد اساتید در این دوره را امید داشتن به عنایات پروردگار عنوان کرد و القای این حس را به دانشجویان، از وظایف اساتید  دانست  و گفت: اینکه کوتاهی ها و بعضا ضعف های مدیریتی را توجیه کنیم، کار غلطی است اما واقعیت این است که با عدم توجیه کمبود ها، باید به آینده امیدوار بود.

مسئول دفتر نهاد رهبری، در بخش دیگری از سخنان خود، نقش اساتید را در فرهنگ سازی دینی در مجموعه دانشگاه، مهم قلمداد کرد و گفت: ما از شما اساتید بزرگوار انتظار داریم که همچون یک پدر یا مادر دلسوز، برای تربیت و تزکیه دانشجویان وقت بگذارید چرا که ارزش این کار، کمتر از تعلیم و آموزش نیست.

در ادامه این دیدار، هر یک از اساتید ضمن ابراز خرسندی از حضور مسئول دفتر نهاد در دانشکده خود، به بیان انتظارات و بعضا گلایه مندی های و همچنین ارائه راهکار برای معضلات مجموعه دانشگاه پرداختند.


١٤:٤٧ - دوشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٥٤٥٤٩٤    /    تعداد نمایش : ١١٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج