جمعه ٠١ شهريور ١٣٩٨
لینکها و کانون ها

 

  
اخبار > برگزاری هفتمین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 29 آبان ماه در کمالوند
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری هفتمین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 29 آبان ماه در کمالوند

هفتمین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 29 آبان  در کمالوند رآس ساعت 10به صورت جلسه مشترک بین همه شرکت کننده های ساعت فرهنگی برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا حاج آقا مرادیان مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان ضمن تبریک آغاز امامت امام زمان (عج)، از وظایف کنونی ما در قبال امام غائب صحبت کردند و چند مورد از وظایف منتظان ظهور بیان نمودند.

ادامه این جلسه با مولودی خوانی آقای سبزواری در وصف منتظران و امام زمان جشن گرفته شد.

قسمت دیگر این برنامه حضور مستبصرینی از کشور های اندونزی و برزیل بود، خانم حنیف فطریانی از کشور اندونزی و خانم کاملیا سلستینو از کشور برزیل مستبصرینی بودند که در مورد روال زندگی خود صحبت کردند.

خانم حنیف فطریان که قبلا اهل سنت بودند از دلایل خود برای شیعه شدن گفتند و از سختی های که در این مسیر داشتند به ارائه صخبت پرداختند ، خانم کاملیا سلستینو که قبلا مسیحی بودند نیز در مورد اینکه " چرا شیعه شدن؟" را بیان نمودند و از فضایی که در آن بزرگ شدند حرف زدند.

در نهایت مستبصرین به سوالات دیگری جواب دادند از قبیل اینکه " چرا ایران را برای زندگی کردن انتخاب کردند؟" و " چرا حجاب را محدویت نمی دانند؟"

 قسمت پایانی برنامه این جلسه دادن برگه های با سوالات چالشی در مورد امام زمان به دانشجویان بود که به افرادی که جواب های برگزیده ای دادند جوایزی اهداء شد.


 


١٤:٣٣ - دوشنبه ١٢ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ٥٤٦٣٣٨    /    تعداد نمایش : ١٣٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج