يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨
لینکها و کانون ها

 

  
اخبار > برگزاری دومین گردهمایی فعالین علمی - فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 20 آذر ماه
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دومین گردهمایی فعالین علمی - فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 20 آذر ماه

دومین گردهمایی فعالین علمی- فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 20 آذر ماه در سالن آمفی تئاتر بیمارستان شهید رحیمی  برگزار شد .

این گردهمایی با حضور ریاست دانشگاه جناب آقای دکتر ساکی و مسئول نهاد حجت الااسلام و المسلمین مرادیان ، مسئول معاونت فرهنگی ،معاونت پژوهش و آموزش  و دانشجویان فعال علمی فرهنگی دانشگاه برگزار گردید.

در ابتدای جلسه حاج آقا مرادیان ضمن خوش آمدگویی از دانشجویان خواستند دغدغه ها و چالشهای خود را در چهارچوب مطرح کنند، سپس دانشجویان نماینده هر قسمت  ازجمله یسیج دانشجویی ، انجمن علمی، امور فرهنگی و شورای صنفی به ارائه صحبت پرداختند و خواسته ها و مشکلات سر راهشون را بیان کردند.

در ادامه مسئولین حاضر در جلسه ضمن پاسخگویی به چالش های دانشجویان، از آنها خواستند با تلاش بیشتری در مسیر علمی و فرهنگی پیش روند.

قسمت دیگر این برنامه اجرای مولودی خوانی توسط آقای سبزواری و قرعه کشی از بین دانشجویان حاظر برای سفر کربلا و مشهد بود، این سفرهدیه ای بود که ریاست دانشگاه و مسئول نهاد رهبری به این دانشجویان دادند.

در قسمت پایانی جلسه تقدیر از این فعالین علمی فرهنگی با لوح و هدایای فرهنگی صورت گرفت.١٠:٤٣ - سه شنبه ٩ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ٥٤٩٢٣٢    /    تعداد نمایش : ١٧٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج