يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨
لینکها و کانون ها

 

  
اخبار > چهارمین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان
 


  چاپ        ارسال به دوست

چهارمین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان

چهارمین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 3 اردیبهشت ماه در مجتمع کمالوند در قالب 3 کلاس و یک کارگاه برگزار گردید.

کلاس های این هفته از حلقه های معرفت شامل: مهارت های زندگی با موضوع استرس با تدریس دکتر جمیاری، مهدویت با تدریس حجت الاسلام قدرتی ، مسئول دفتر نهاد رهبری استانی و کلاس " به سوی خوشبختی با تدریس حجت الاسلام فاطمی و همچنین " گام دوم انقلاب " موضوع کارگاه این هفته با تدریس دکتر ویسکرمی بود.

در این کارگاه ، دکتر ویسکرمی با تبیین فرمایشات مقا م معظم رهبری در بیانیه ی "گام دوم انقلاب" به اهمیت عمل به آن اشاره و ضرورت مدیریت جهادی در عرصه دانشگاهی را مطرح کرد.

ایشان از این بیانات به محصول تلاش چهل ساله ای اشاره کردند که رهبر فرمودند: انقلاب اسلامی موتور پیشران کشور در عرصه علم و فتاوری و ایجاد زیرساخت های حیاتی و اقتصادی و عمرانی شد.

سپس توصیه های رهبر انقلاب را مطرح کرد که شامل:1- علم و پژوهش 2- معنویت و اخلاق 3- اقتصاد 4- عدالت و مبارزه با نفس 5- استقلال و آزادی 6- عزت ملی، روابط خارجی، مرزبندی با دشمن 7- سبک زندگی.

در انتهای این جلسه ایشان با جواب دادن به سوالات دانشجویانی که در این زمینه سوال داشتند صحبت هایشان را به اتمام رساندند.٠٩:٠١ - سه شنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ٥٥٢٥١٤    /    تعداد نمایش : ١٤٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج