صفحه اصلي > صفحه داخلی 
لينكها 
اخبار سایتها
آمار بازدید
 بازدید امروز : 26
 کل بازدید : 1026926
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
اوقات شرعی
ساعت
اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عليك مني جميعا سلام الله ابدا ما بقيت و بقي الليل و النهار و لا جعله الله آخر العهد مني لزيارتكم؛ السلام علي الحسين وعلي علي بن الحسين و علي اولاد الحسين وعلي اصحاب الحسين
اخبار > برگزاری کارگاه (( چگونه می توانیم الگوی عملی زن موفق باشیم؟ )) با حضور خانم دکتر لباف
 


شماره خبر :٥٦٠٨٨٥ تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٤ آذر ١٣٩٨ ا ٠٩:٣٩
برگزاری کارگاه (( چگونه می توانیم الگوی عملی زن موفق باشیم؟ )) با حضور خانم دکتر لباف
سومین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان در مجتمع کمالوند در تاریخ 98/8/21 برگزار شد . کلاس های این هفته از حلقه های معرفت شامل: مهارت های زندگی با تدریس دکتر جمیاری( ویژه ترم اولی ها)، نفوذ فرهنگی غرب با تدریس دکتر ویسکرمی(ادامه مباحث جلسات قبلی) و همچنین کارگاه این جلسه با موضوع "چگونه می توانیم الگوی عملی زن موفق باشیم؟ " با حضور خانم دکتر لباف متخصص زنان و زایمان بود.

کلاس های این هفته از حلقه های معرفت شامل: مهارت های زندگی با تدریس دکتر جمیاری( ویژه ترم اولی ها)، نفوذ فرهنگی غرب با تدریس دکتر ویسکرمی(ادامه مباحث جلسات قبلی) و همچنین کارگاه این جلسه با موضوع "چگونه می توانیم الگوی عملی زن موفق باشیم؟  " با حضور خانم دکتر لباف متخصص زنان و زایمان بود.

در ابتدا خانم دکتر لباف در مورد زندگي پرکارشون صحبت کردند، ایشان بیان کردند : به‌طور كلي من در همه مراحل زندگيم سعي مي‌كردم به تكليفم بينديشم و تلاشم اين بود كه به تكليف عمل كنم و خيلي هم به نتيجه ظاهري كاري نداشته باشم. چون معتقدم اگر انسان بتواند به تكليفش عمل كند، خداوند بهترين مصلحت را برايش جاري مي‌كند

در ادامه دکتر لباف در مورد دانشگاه های که در آن تحصیل کرده بودند و موانعی که به علت داشتن فعالیت های سیاسی بر سر راهشان بوده صحبت کردند و گفتند سال اول من دانشگاه شيراز قبول شدم. بعد هم كه در دانشگاه به دليل وضعيت اسلامي ام و فعاليت‌هايي كه داشتم اخراج شدم و بعد از آن مجددا كنكور دادم، به اين دليل بود كه فكر مي‌كردم اگر مانع من شدند ولي من نبايد زود دست از فعاليت بكشم. براي بار دوم، در دانشگاه مشهد رشته پزشکی قبول شدم.

سپس دکتر لباف در مورد نحوه آشنایی با همسرشان و هم عقیده بودنشان با هم نیز صحبت کردند و زمینه های فعاليت‌هاي الان خود و همسرشان را بیان کردند و گفتند

همسرم الان كار آزاد دارد ولي اين شغل رادر جهت رشد و نمو فعاليت‌هاي قرآني و حوزوي به‌كار گرفته است. من بعد از تخصص در سال 70 براي تشكيل دانشگاه علوم پزشكي فاطميه دعوت شدم، هشت سال در قم مسئوليت آن دانشگاه را بر عهده داشتم. از سال 81 به بعد فعاليت‌هاي فرهنگي و كار پزشكي دارم.

این متخصص زنان و زایمان بیان داشتند که تا الان بيش از هزار تا  بچه را به دنیا آورده است و گفتند که تعدادي از بچه‌هايي كه به دنيا آورده‌ام بچه‌هايشان را هم به دنيا آورده‌ام، يك اتفاق جالبي كه چند وقت پيش برايم افتاد اين بود كه فرزند خانمي را به دنيا آوردم كه خودش و همسرش را هر دو را خودم به دنيا آورده بودم. بعد از اينكه بچه به دنيا آمد اين زوج به من گفتند كه اولين اذان و اقامه را من در گوش آنها گفته‌ام و آنها را به دنيا آورده‌ام.

در پایان خانم دکتر لباف با گفتن آرزویش جلسه را به پایان رساندند: در وهله اول فرج امام زمان (عج) و اينكه بقيه عمرم در راه رضاي خدا بگذرد.


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج