صفحه اصلي > صفحه داخلی 
لينكها 
اخبار سایتها
آمار بازدید
 بازدید امروز : 34
 کل بازدید : 1071530
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
اوقات شرعی
ساعت
اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عليك مني جميعا سلام الله ابدا ما بقيت و بقي الليل و النهار و لا جعله الله آخر العهد مني لزيارتكم؛ السلام علي الحسين وعلي علي بن الحسين و علي اولاد الحسين وعلي اصحاب الحسين
اخبار > بررسی لوایح چهارگانه پیشنهادی سند FATF" و "CFT ، عنوان نشست هم اندیشی اساتید در پنجم آذر ماه 98 بود
 


شماره خبر :٥٦١٠٣٥ تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٦ آذر ١٣٩٨ ا ١٣:٣٦
بررسی لوایح چهارگانه پیشنهادی سند FATF" و "CFT ، عنوان نشست هم اندیشی اساتید در پنجم آذر ماه 98 بود
نشست مشترک هم اندیشی اساتید دانشگاه های علوم پزشکی و پیام نور لرستان، با حضور دکتر علی احمدی کارشناس مسائل سیاسی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در پنجم آذر ماه برگزار شد. بررسی ماهیت و فرآیند تصویب لوایح چهارگانه پیشنهادی در سند FATF و CFT و اهداف پشت پرده ی آن از موضوعات مطرح شده در این نشست بود که با حضور مسئولین دفاتر نهاد، دبیران هم اندیشی و اعضای هیئت هر دو دانشگاه برگزار گردید.

نشست مشترک هم اندیشی اساتید دانشگاه های علوم پزشکی و پیام نور لرستان، با حضور دکتر علی احمدی کارشناس مسائل سیاسی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در پنجم آذر ماه برگزار شد.

بررسی ماهیت و فرآیند تصویب لوایح چهارگانه پیشنهادی در سند FATF  و CFT  و اهداف پشت پرده ی آن از موضوعات مطرح شده در این نشست بود که با حضور مسئولین دفاتر نهاد، دبیران هم اندیشی و اعضای هیئت هر دو دانشگاه  برگزار گردید.


 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج