صفحه اصلي > صفحه داخلی 
لينكها 
اخبار سایتها
آمار بازدید
 بازدید امروز : 47
 کل بازدید : 1071543
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
اوقات شرعی
ساعت
اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عليك مني جميعا سلام الله ابدا ما بقيت و بقي الليل و النهار و لا جعله الله آخر العهد مني لزيارتكم؛ السلام علي الحسين وعلي علي بن الحسين و علي اولاد الحسين وعلي اصحاب الحسين
اخبار > هفتمین جلسه ی حلقه های معرفت
 


شماره خبر :٥٦١٨٥٦ تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٨ ا ١٣:٥٥
هفتمین جلسه ی حلقه های معرفت
هفتمین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 19 آذر ماه 98 در مجتمع کمالوند برگزار شد .

به طور همزمان در قالب3  جلسه برگزار شد در این جلسات که آخرین جلسه برگزاری سلسله نشست های حلقه های معرفت این دوره بود فرم های نظر سنجی متناسب با هر جلسه توزیع و نظرات دانشجویان برای بررسی و تاثیر در برنامه ریزی دوره جدید جمع آوری شد.

در برنامه ویژه خواهران به صورت گفتمان آزاد دانشجویی  با حضور حجت الاسلام والمسلمین عوض نژاد به موضوع (( نقش دانشجویان در انتخابات پیش رو )) پرداختند .

در ابتدا توضیحاتی در مورد موضوع نقش آفرینی دانشجویان در انتخابات پیش رو بیان نمودند و از دانشجویان خواستند که آزادانه به بیان مطالب خود بپردازند.

اولین دانشجویی که صحبت کردند نظرات خود را در مورد اهمیت انتخابات و جایگاه دانشجو در انتخابات بیان نمودند و به موضوع حفظ فاصله ها از جنبش ها برای انتخابات پرداختند و معیار های انتخاب اصلح را به بحث گذاشتند.

در ادامه دانشجویان با دیدگاه منتقدانه به موضوع پرداختند و بیان کردند که جا دارد شاهد جنبش های سیاسی بیشتری در کنار مسائل علمی در دانشگاه باشیم.

و در برنامه ویژه برادران به صورت گفتمان آزاد اندیشی با حضور حجت الاسلام والمسلمین گراوند با موضوع (( انتخابات و مسائل پیرامون آن )) از جمله : چرائی شرکت در انتخابات ، مجلس تراز انقلاب ، معیارهای نماینده اصلح و نقش جوانان در انتخابات پرداختند .

و همچنین در برنامه ویژه جدید الورودها آقای دکتر علی جمیاری به موضوع مهارت های بین فردی پرداختند و افزودند : از جمله نمونه مهارت های فردی بین فردی می توان به خود آگاهی ، مدیریت ابهام ، مهارت های ارائه و مذاکره اشاره کردند.

وی با اشاره به موارد مورد بحث در این کارگاه افزود : از مهمترین عوامل موثر بر روابط بین فردی ، گوش دادن فعال ، سوال کردن ، احترام گذاشتن ، ابراز وجود و نه گفتن است    


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج