صفحه اصلي > صفحه داخلی 
لينكها 
اخبار سایتها
آمار بازدید
 بازدید امروز : 37
 کل بازدید : 1071533
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
اوقات شرعی
ساعت
اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عليك مني جميعا سلام الله ابدا ما بقيت و بقي الليل و النهار و لا جعله الله آخر العهد مني لزيارتكم؛ السلام علي الحسين وعلي علي بن الحسين و علي اولاد الحسين وعلي اصحاب الحسين
اخبار > برگزاری اولین جلسه کمیته اندیشه ورز در 26 آذر 98
 


شماره خبر :٥٦٢٢٠٨ تاریخ انتشار خبر : شنبه ٣٠ آذر ١٣٩٨ ا ١٣:١٧
برگزاری اولین جلسه کمیته اندیشه ورز در 26 آذر 98
در این جلسه پس از قرائت آیاتی از کلام الله مجید و خیر مقدم دبیر کمیته حجت الاسلام و المسلمین عوض نژاد معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به تبیین جایگاه نهاد رهبری در دانشگاه‌ها پرداخت و مهمترین امر جهاد را امر به معروف، بزرگترین امر به معروف را دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمرد. ایشان در ادامه به جایگاه و نقش نهاد رهبری در ارتقای وضعیت فرهنگی دانشگاه‌ها و به تبع آن جامعه پرداخت.

در این جلسه پس از قرائت آیاتی از کلام الله مجید و خیر مقدم دبیر کمیته حجت الاسلام و المسلمین عوض نژاد معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به تبیین جایگاه نهاد رهبری در دانشگاه‌ها پرداخت و مهمترین امر جهاد را امر به معروف، بزرگترین امر به معروف را دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمرد.  ایشان در ادامه به جایگاه و نقش نهاد رهبری در ارتقای وضعیت فرهنگی دانشگاه‌ها و به تبع آن جامعه پرداخت.

سپس دکتر علی فرهادی قائم مقام رئیس و مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه به نقش کمیته اندیشه ورز در حل مسائل و مشکلات احتمالی حوزه های مختلف بهداشتی ، درمانی ، آموزشی و اداری دانشگاه تاکید نمود که اعضای کمیته اندیشه ورز به دنبال ارائه راه حل های مناسب و منطقی برای مشکلات موجود باشد.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه ضرورت وجود و فعالیت کمیته اندیشه و خرد را به عنوان اتاق فکری برای حل فصل مسائل و مشکلات موجود سیستم های مختلف دانشگاه و در حوزه‌های مختلف اساتید ، کارکنان و دانشجویان بیان داشته و شرح وظایف کمیته مذکور و همچنین توقعاتی که از اعضای این کمیته وجود دارد نیز مطرح نمودند.

از جمله مهمترین توقعات شامل :

 ۱-  تعامل کامل اعضای کمیته با مسئولین مجموعه های کاری دانشگاه ها

 ۲- عدم دخالت در امور اجرایی واحدهای مربوطه

۳ - همکاری تام و تمام با مسئولین واحدهای مختلف دانشگاه و نظارت بر سیستم

در پایان تعدادی از اعضای کمیته نظرات خود را پیرامون کمیته و سره وظایف و آن پرداختند .

همچنین مقرر گردید در راستای ارتباط بهتر اعضای کمیته با یکدیگر گروهی رادر فضای مجازی تشکیل دهند. و برای عملکرد بهتر اعضای کمیته در حل مسائل و مشکلات احتمالی واحد های تابعه دانشگاه کارگاه اخلاق برگزار گردد.


 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج