جمعه ٠١ شهريور ١٣٩٨
لینکها و کانون ها

 

  
اخبار > برگزاری هشتمین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 6 آذر ماه در مجتمع کمالوند
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری هشتمین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 6 آذر ماه در مجتمع کمالوند

هشتمین جلسه ی حلقه های معرفت دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تاریخ 6 آذر ماه در مجتمع کمالوند رآس ساعت 10 برگزار شد .

این جلسه که آخرین جلسه برگزاری سلسله نشست های حلقه های معرفت این دوره بود به صورت گفتمان آزاد دانشجویی  با موضوع " دستاوردهای انقلاب" برگزار گردید، در این گفتمان جناب آقای دکتر کوشکی به عنوان کارشناس حضور داشتند.

در ابتدا دکتر کوشکی توضیحاتی در مورد موضوع گفتمان بیان نمودند و از دانشجویان خواستند که آزادانه و در چهارچوب  صحبت کنند.

اولین دانشجویی که صحبت کردند نظرات خود را در مورد دستاوردهای انقلاب از دیدگاه بین المللی بیان نمودند و به مقایسه ایران با کشورهای دیگر پرداختند و دستاورد استقلال و آزادی را به بحث گذاشتند.

 در ادامه دانشجویی دیگر با دیدگاه منتقدانه صحبت کردند این دانشجو از انتظاراتی که از انقلاب میرفت صحبت کرد و اینکه جا دارد شاهد پیشرفت بیشتری باشیم .

دانشجویی دیگر که صحبت کردند دستاوردهای داخلی را به بحث گذاشتن و مثالهای از دستاوردهای که علم پزشکی داشتیم بیان نمودند، این دانشجو با اشاره به دستاورد هسته ای و موشکی و... بحث خود را به پایان رساند.

لازم به ذکر است دانشجویان حاضر در جلسه بعد از صحبت هر کدام از موافقان و منتقدان سوالات و نظرات خود را در تایید و یا نقد بیان میکردند و پاسخ های از طرف دانشجوهای سخنران  داده شد.

در نهایت دکتر کوشکی کارشناس گفتمان جمع بندی از صحبت های مطرح شده را بیان نمودند و با دادن جوایزی به قید قرعه به اعضای شرکت کننده گفتمان را به پایان رسید.


 


١٤:٤٧ - دوشنبه ١٢ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ٥٤٦٣٤١    /    تعداد نمایش : ١٧٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج